ÜRÜNLERİMİZ

IBM API Connect

IBM API Connect; API ve Mikroservis yaşam çevriminin, oluşturma, çalıştırma, yönetim ve güvenlik süreçlerinin tümünü kapsayan bir yönetim çözümüdür. API Connect, API ekonomisindeki deneyimlerini sorunsuz hale getirmek ve hızlandırmak isteyen kuruluşlara yöneliktir. API ekonomisinde uygulama programlama arabirimleri (API); uygulamaları, hizmetleri ve sistemleri birbirine bağlayan dijital bir birleştirici işlevine sahiptir. Bu da işletmelere, cazip müşteri deneyimleri yaratmak ve yeni getiri kanalları açmak için verilerden en iyi şekilde yararlanma imkânı sağlar.

IBM API Connect'in kullanım analitiği konusunda geniş ve güçlü bir raporlama arayüzü vardır. API Connect ile beraber gelen analitik modülünü kullanarak hangi API'lerin ne kadar sıklıkla kullanıldığı, cevap sürelerinin ne kadar olduğu veya hangi API'lerin doğru bir şekilde çalışmadığı görüntülenebilir. Bu analitik veriler, yeni fırsatlara hızla yanıt vermenizi sağlar.

IBM API Connect'in sunmuş olduğu bazı avantajlar:
  • Tüm API'leri, API sürümlerini, yaşam çevrimini, abonelik planlarını ve aboneleri tek bir arayüzden yönetebilirsiniz.
  • API'leri, kodlama gerektirmeyen, sürükle-bırak yöntemiyle, yapılandırmaya dayalı bir yaklaşımla oluşturabilirsiniz.
  • Birkaç dakika içinde uygulama sunucuları, veritabanları, kurumsal hizmet veriyolları (ESB) ve anabilgisayarlar için yüksek kaliteli, ölçeklenebilir ve güvenli API'ler oluşturmanızı sağlar.
  • API’lerinizi, özelliklerini ve nasıl kullanılabileceğini, bütün geliştiricilere ve iş ortaklarınıza, API Connect ile hazır gelen web portal üzerinden yayınlayabilirsiniz.
  • Drupal tabanlı özelleştirilebilir web portal, kendi kurum kimliğinizi yansıtacak şekilde tasarlanabilir.
  • Hem hizmeti sunan hem de hizmeti alan müşteriler, detaylı kullanım istatistiklerini grafiksel arayüzler üzerinden takip edebilir.
  • Node.js veya Java kullanarak API ve Mikroservis oluşturmak, hata ayıklamak ve devreye almak için bütünleştirilmiş araçlar sunar.


IBM API Connect,
API Management çözümleri arasında lider konumdadır