Sıkça Sorulan Sorular

Danışmak istediğiniz her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

IBM API Connect ve Datapower çözümleri şirketlerin web API'larini oluşturmasına, çalıştırmasına, yönetmesine ve güvenliğini sağlamasına yönelik araçlarıdır. IBM DataPower Gateway çözümü de yine şirketlerin tüm mobil uygulamalar, web, API'ler, hizmet odaklı mimari (SOA), işletmeler arası ve bulut iş yüklerine ilişkin güvenlik, denetim, bütünleştirme ve optimum erişim sağlanmasına yardımcı olan çok kanallı ağ geçididir. Müşteriler, çalışanlar ve çözüm ortakları için kritik kaynaklara erişim sağlayarak değerli BT varlıklarının kapsamını hızla yeni kanallara genişletmenize olanak tanır.
Daha fazlası:
https://www-03.ibm.com/software/products/tr/api-connect
http://www-03.ibm.com/software/products/tr/api-management
https://www-03.ibm.com/software/products/tr/datapower-gateway

Uygulamalarınız arasında bağlantı için gereksinim duyduğunuz kurumsal bütünleştirme ve katman IBM'in güçlü middleware (ortakatman) platformuyla sağlanabilir. Bu iletişimi kurmanız için hızlı ve basit bir yol sunan IBM ürünü Integration bus pazarda lider konumda bulunan bir kurumsal hizmet veriyoludur (ESB).
Daha fazlası:
http://www-03.ibm.com/software/products/tr/ibm-integration-bus

Gartner Magic Quadrant raporlarına göre Proje ve Portföy yönetimi ürünleri arasında Planview lider sıradadır.

Fark yaratan güçlü yönleri:

Uçtan uca çözüm: Planview Enterprise, alım, planlama, yürütme ve teslimata kadar komple bir çözüm sunar. Kullanıcılar projeler, uygulamalar, ürünler veya yatırımlar olsun, farklı aşamaları entegre edebilir, böylece veriler birbiriyle bütünlük içerisinde bağlı kalır. Talebi yakalayabilir, portföylere öncelik verebilir, kapasiteyi optimize edebilir, planları yürütmeyle ilişkilendirebilir ve uçtan uca finansalları yönetebilir.

Insight Analytics ve Raporlama: Bu kaynak ve portföy yönetimi yazılımı zengin analiz ve raporlama yeteneklerine sahiptir. Kullanıcılar bilgiye kolayca erişebilir, verileri görselleştirebilir, başkalarıyla paylaşabilir ve iş için daha iyi kararlar alabilir. Oldukça görsel olan ölçümler, portföydeki eylemin gerekli olup olmadığını belirlemelerine yardımcı olur. Sezgisel, ölçeklendirilebilir bir arayüz, kullanıcıların sihirbaz temelli yaklaşımla görünümleri ve tabloları kolayca oluşturmalarını sağlar. Raporlama ve yönlendirmeli analitik inceleme, büyük veriler de dahil olmak üzere işletme bilgilerini görselleştirmeye yardımcı olur.

Özel çözümler, Entegrasyonlar ve Kurulum seçenekleri: Planview Enterprise, bilgi teknolojisi, ürün geliştirme, finans ve hizmetler gibi çeşitli ayarlar için uygundur. OpenSuite Entegrasyonları, yazılımın, sistem, kişi ve departmanlar arasındaki bağları veya ürün entegrasyonlarını kullanarak veri paylaşmasına ve işbirliği geliştirmesine olanak tanır. Ayrıca, kullanıcılar, SaaS tabanlı bir çözüm olan Enterprise Cloud'ı kullanma veya şirket içi kurulum yapma veya her ikisinin birleşimini kullanma seçeneğine sahiptir.

Daha fazlası: