• Datapower Üzerindeki Servisleri İzlemek İçin Öneriler
  19.7.2018 11:47:00

  Datapower Üzerindeki Servisleri İzlemek İçin Öneriler

  Datapower notlarının sağlığını izlemek, üzerindeki transactionların, servislerin performanslarını izlemek için birçok seçenek mevcuttur. Datapower üzerindeki servislerin aktivite loglarını, Datapower’ın kendi loglarını Elasticsearch, Kibana gibi open teknolojilere yönlendirip müşterilerimiz QTEC search gibi birçok özellikten faydalanabilirler.

  Devamını Oku
 • API Connect Nedir?
  12.7.2018 12:41:00

  API Connect Nedir?

  API ekonomileri, transümasyonları son dönemdeki dijitalleşme konuları arasındaki en popüler olanlardan biridir. Bu teknolojide aslında yeni iş değerleri üretme, yeni marketlere ulaşma arzusundan çıkan teknolojik cevaptır. Müşterilerimizin birer ürünleri var, bu ürünlerin satışlarından kar elde ediyorlar, bunları dijital platformda pazarlıyorlar ve tüm bunları kendi kanalları üzerinden yapıyorlar.

  Devamını Oku
 • IBM DataPower Ne Gibi Avantajlar Sunuyor?
  28.6.2018 09:10:00

  IBM DataPower Ne Gibi Avantajlar Sunuyor?

  Datapower, binden fazla fonksiyonu olan güçlü bir üründür. Bu ürün, security gateway ya da XML exaggerator olarak da adı geçiyor. Datapower ile hem birçok entegrasyon ihtiyacınızı hem de birçok güvenlik ihtiyacınızı multichannel gateway olan Datapower ile giderebilirsiniz. Bu kısımda yapılacak çok şey vardır. Ama hangi ihtiyaçların giderilebileceğini anlatmak gerekir.

  Devamını Oku
 • IBM Integration Bus'ın Rakiplerinden Farkı Nedir?
  21.6.2018 08:36:00

  IBM Integration Bus'ın Rakiplerinden Farkı Nedir?

  Diğer Service Bus'lardan farkı IBM Integration Bus, bir Java Application server üzerinde ya da herhangi bir konteyner üzerinde çalışmıyor. Başlı başına bir server ve servis olarak çalıştığı için diğer Service Bus’ların servis sayısına göre saatleri bulabilirken, IBM Integration Bus'ın gerçekten birkaç dakika içerisinde ayağa kalktığını hem müşterilerimizde hem de kendi ortamlarımızda görebiliyoruz

  Devamını Oku
 • IBM Integration Bus’ı Tercih Etmek İçin 3 Sebep
  14.6.2018 09:12:00

  IBM Integration Bus’ı Tercih Etmek İçin 3 Sebep

  Müşterilerimizle görüşmelerimizin hepsinde ortak sıkıntıları duyuyoruz. Ayın belli dönemlerinde ya da günün belli saatlerinde artan bir yüke karşılık ne yapacaklarını bilmiyorlar ya da uygulamalarında değişiklik yaptıklarında müşterilerinin doğrudan etkilenmelerini istemiyorlar. Bunun haricinde de aslında alt yapılarını herhangi proje ile yeni gelen bütün uygulamalar, onlar için yeni entegrasyon ihtiyacı sağlıyor ve her yeni entegrasyonla proje süreleri de uzuyor.

  Devamını Oku
 • IBM DataPower Gateway Nasıl Bir Topolojide Konumlandırılır?
  5.6.2018 10:53:00

  IBM DataPower Gateway Nasıl Bir Topolojide Konumlandırılır?

  Datapower farklı şekillerde de konumlandırılabilir. Güvenlik ihtiyacı sadece kurumlara dışarıdan gelen bir tehdit değildir. Artık kurumların içindeki uygulamalar da birbirleriyle yaptıkları entegrasyonlar sırasında tehdit oluşturabiliyor. Dolayısıyla Datapower, DMZ’te internetten gelen istekleri karşılarken, içeride de güvenli bölgede de başka bir instance olarak konumlandırılabilir.

  Devamını Oku
 • IBM DataPower Gateway Nedir?
  31.5.2018 08:43:00

  IBM DataPower Gateway Nedir?

  DataPower’ın müşterilerimize verdiği en önemli kolaylıklardan biri; uygulama geliştirerek edinilen güvenlik gereksinimlerini daha az kod yazıp, daha çok konfigürasyon ekranları ile bu güvenlik gereksinimlerinin verilmesini sağlıyor.

  Devamını Oku
 • SAP Kullanan Firmalar Neden IBM Integration Bus Kullanmalı?
  24.5.2018 09:17:00

  SAP Kullanan Firmalar Neden IBM Integration Bus Kullanmalı?

  SAP kullanan her müşterimizi potansiyel IBM Integration Bus müşterisi olarak değerlendiriyoruz. Çünkü IBM Integration Bus, ürün, teknoloji, veri tipi, protokol bağımsız entegrasyon sağlıyor ve bunu gerçekten çok hızlı ve güçlü bir şekilde sağlıyor.

  Devamını Oku
 • En İyi Bulut Entegrasyon Çözüm Ortağı
  16.5.2018 12:13:00

  En İyi Bulut Entegrasyon Çözüm Ortağı

  Ayrotek, IBM ödül töreninde 'En İyi Bulut Entegrasyon Çözüm Ortağı Ödülü'nün Sahibi Oldu.

  Devamını Oku
 • IBM Middleware Ürünlerine Yakından Bakış
  16.5.2018 12:12:00

  IBM Middleware Ürünlerine Yakından Bakış

  IBM Middleware Ürünleri Nelerdir?

  Devamını Oku
 • Toplam 11 kayıt bulundu.
  1 2